+38 (044) 500-40-30
+38 (050) 915-40-30

ТЕК-Євровєктранс

Ваші успішні логістичні рішення!

В Україну прибув перший контейнерний поїзд з Китаю за новим маршрутом

контейнерний поїзд з КитаюУЗ має намір продавати місця в контейнерних поїздах через інтернет за аналогією з продажем пасажирських квитків.

На станцію "Київ-Ліски" прибув перший контейнерний поїзд за новим маршрутом Китай-Казахстан-Росія-Білорусь-Україна. У складі поїзда 41 контейнер з холодильним обладнанням, повідомляє ЦТС з посиланням на повідомлення АТ "Укрзалізниця" в четвер, 22 жовтня. Поїзд був у дорозі 19 діб.

"Зараз УЗ ведеться робота по періодичності курсування поїзда раз в тиждень, а потім, при наявності достатнього вантажу, частота курсування буде збільшена і відправлення відбуватимуться за чітким графіком", - йдеться в повідомленні держкомпанії. Робота над завантаженістю маршруту триває, стверджують в УЗ, особливо - в напрямку отримання дотацій з Китаю для вантажу, щоб умови перевезення вантажу були економічно привабливими для перевізників.

"Метою" Укрзалізниці "також є і розробка онлайн-сервісу, щоб саме через електронну площадку клієнти могли замовити контейнерне місце в поїзді і оплатити послугу онлайн за аналогією з придбанням квитків на пасажирські поїзди", - йдеться в повідомленні.

Прямі контейнерні поїзди з Китаю в Україну через територію чотирьох країн почали курсувати з 8 червня 2020 року. За цей час прибуло вже 13 поїздів.

Контейнерні перевезення становлять 2,3% в загальних обсягах перевезень вантажів залізничним транспортом України. Зараз по території України на регулярній основі курсує 36 контейнерних поїздів, організованих УЗ.