+38 (044) 500-40-30
+38 (050) 915-40-30

ТЕК-Євровєктранс

Ваші успішні логістичні рішення!

Контейнерні перевезення

контейнерні перевезення залізничним транспортомКонтейнерні перевезення – це сучасний і найбільш економічний вид доставки вантажів.

Ефективність. Особливо ефективні контейнерні перевезення для змішаних або мультимодальних маршрутів внаслідок значного зниження витрат на перевезення, зберігання і перевалку вантажів.

Незамінність. Вони є незамінними, коли потрібні вантажні перевезення в країни або з країн Європи, Азії, Америки.

Універсальність. Міжнародні контейнерні перевезення організовуються між підприємствами, залізничними станціями, портами та одержувачами вантажів, між логістичними центрами формування, збуту та розподілу вантажів.

Зручність. Вони зручні тим, що контейнери пристосовані для доставки всілякими видами транспорту, що значно полегшує завдання при змішаних перевезеннях.

Економічність. Також контейнерний вид транспорту впливає на витрати, пов’язані з вантажоперевезеннями. Вони зменшуються за рахунок відсутності вивантаження/завантаження вантажу у точках зміни виду транспорту, відсутності витрат на зберігання.

Ризиковість. Зменшується ризик втрати і пошкодження вантажу завдяки відсутності операцій по перевантаженню.

ТОВ "ТЕК-ЄВРОВЄКТРАНС" пропонує організацію перевезення контейнерним транспортом сипучих вантажів: зернові та ін. (спеціалізовані контейнери для перевезення сипучих вантажів) та наливних вантажів (танк-контейнера).

Основні переваги контейнерних перевезень

перегрузка контейнера на залізничну платформу

 • висока продуктивність машин і механізмів при навантаженні та розвантаженні вантажів;
 • комплексна механізація навантажувально-розвантажувальних робіт;
 • мінімальний простій транспортних засобів під вантажними операціями;
 • висока схоронність вантажів, що транспортуються (від погодних умов і розкрадань);
 • скорочення витрат на транспортну тару;
 • низька собівартість транспортування та перевалки вантажів;
 • невеликі трудовитрати на навантажувально-розвантажувальні роботи;
 • скорочення під час транспортування простоїв рухомого складу задіяного у перевезенні контейнерів у 2-2,5 рази.

ТОВ "ТЕК-ЄВРОВЄКТРАНС" забезпечить організацію комплексного мультимодального перевезення Ваших вантажів у будь яку точку Світу.

Ми працюємо за зручним для клієнта та прозорим алгоритмом:

1. Початковий етап.
Обробка вашого запиту. Ми уточнюємо усі характеристики товару, що перевозиться: код, вага/об'єм, документи. Далі умови доставки: Інкотермс, дату готовності вантажу, пункт відправлення і призначення, список необхідних послуг і т.ін. У разі отримання заявки на організацію контейнерних перевезень з Китаю, пропонуємо два варінта доставки вантажів: на судні – морем, і на потязі – сушею. Для оцінки і прийняття правильного рішення, завжди пропонуємо зробити порівняльний експрес розрахунок вартості таких перевезень. До замовника доводимо з яких міст Китаю і в які дати виходять контейнерні потяги. Інформуємо про термін доставки у 18-22 доби. Розповідаємо про безпечність таких перевезень та інші переваги доставки вантажів у 40’ft контейнерах. По узгодженню із замовником вибираємо прийнятний варіант.

перегрузка контейнера на жд платформу

2. Фрахт.
Підбираємо декілька варіантів від різних ліній. Робимо деталізований розрахунок. Після його узгодження бронюємо (букируємо) місце на судні. Підбираємо декілька варіантів від різних судноплавних ліній, або оріентуємось на міста формування та дати відправлення контейнерних потягів.

3. Доставка до порту або місця призначення.
Організовуємо доставку до/з порту України – місце відправлення/призначення. Цей процес забезпечується автомобільним або залізничним транспортом.

4. Вантажні операції.
Забезпечення навантажувальних/розвантажувальних/перевантажувальних робіт у портах, на складах та інших майданчиках на шляху слідування контейнера.

5. Експедирування.
Наші співробітники організовують та контролюють перевезення контейнера на всьому шляху мультимодальної доставки: наземне перевезення, порт відправлення, контейнерні морські лінії, порт призначення, усі термінальні та митні процеси.

6. Варіанти доставки вантажів контейнерним потягом.
Вибираючи варіант доставки вантажів контейнерним потягом, Ви отримаєте мультимодальні послуги із наступними сервісами:

 • "під ключ" – складається із перевезення контейнерів на авто по територіям Китаю і України до вибраного міста, митне оформлення – в країнах відправлення і призначення;
 • "від дверей до дверей" – складається із перевезення контейнерів на авто по території Китаю до міста формування потягу і по Україні, а за потреби від м. Києва до Вашого міста призначення;
 • "під ключ до дверей" – складається з повної комбінації вибраних Вами послуг.

7. Митне оформлення.
Наші брокери виконають усі необхідні процедури, пов'язані з проходженням товару митного оформлення при експорті/імпорті.

ТОВ "ТЕК-ЄВРОВЄКТРАНС" – завжди поруч!

Ми допоможемо вирішити будь яку Вашу логістичну задачу і забезпечити якісний сервіс в усьому Світі.