+38 (044) 500-40-30
+38 (050) 915-40-30

ТЕК-Євровєктранс

Ваші успішні логістичні рішення!

Проектні перевезення

проектні перевезення залізничним транспортомПроектні перевезення – досить складний перевізний процес, який починається з детального вивчення характеру вантажу, що підлягає перевезенню.

 

проектні перевезення техніки на залізничних платформахНаступний етап полягає в підборі необхідного залізничного рухомого складу, розробок і узгодження схем кріплення вантажу, визначення станцій відправлення вантажу, що володіє необхідним обладнанням для навантаження, а також мають дозвіл на роботу за певним параграфом (наприклад, параграфи 8, 8Н, 10, 10Н свідчать про те, що станція має можливість роботи з великотоннажними контейнерами). Далі визначаються маршрути підвозу вантажу на обрані станції відправлення, визначається перелік автоперевізників, які мають необхідні для здійснення такого підвозу транспортні засоби.

 

проектні перевезення залізницеюТільки після цього можна приступати до визначення графіків і термінів перевезення, складання кошторисів і т.д. Також обов'язковим є контроль здійснення кожного з етапів перевезення. Це дуже важливо для вчасного реагування на можливі порушення в графіку, а також для усунення можливих непередбачених ситуацій.