ТЕК-Євровєктранс

Ваші успішні логістичні рішення!

Саймон Чернявський очолить ДПЗКУ

  • Опубліковано: П'ятниця, 06 грудня 2019, 09:02

Саймон Чернявський, очільник ДПЗКУКабінет міністрів України на засіданні 4 грудня погодив призначення Саймона Чернявського виконуючим обов'язки глави "Державної продовольчо-зернової корпорації України".

Детальніше...

В Австрії виготовили першу партію інноваційних вантажних вагонів модульної конструкції

  • Опубліковано: Вівторок, 26 листопада 2019, 17:50

вантажний вагон модульної конструкціїІнноваційний вагон полегшеної конструкції розробили в межах проєкту TransANT, який з початку 2018 року спільно реалізують Rail Cargo Group – вантажний оператор Федеральних залізниць Австрії (ÖBB) – і сталеливарна компанія Voestalpine з метою створення перспективного рухомого складу, максимально орієнтованого на мінливі потреби замовників. Про це повідомляє журнал "Железные дороги мира".

Детальніше...

Уряд запустив пілотний проект щодо початку роботи приватних локомотивів на залізничних коліях

  • Опубліковано: Четвер, 05 грудня 2019, 09:20

Приватні локомотиви
Приватні локомотиви розпочинають роботу на залізничних коліях загального користування у рамках пілотного проекту, схваленого Кабміном, про що заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій за підсумками засідання уряду, повідомляє пресслужба МІУ.

Детальніше...

Louis Dreyfus змінює керівництво

  • Опубліковано: П'ятниця, 22 листопада 2019, 16:08

louis dreyfus commodities officeLouis Dreyfus Company (LDC) провела низку змін у керівництві компанії. На посаду головного операційного директора призначено Майкла Гелчі (Michael Gelchie). Як зазначається, Гелчі змінив Андреа Мазераті, який вирішив покинути компанію після 8 років роботи.

Детальніше...

Уряд скасував компенсацію за придбання вагонів-зерновозів

  • Опубліковано: Понеділок, 02 грудня 2019, 09:33

вагон-зерновоз
Кабінет міністрів України 15 листопада 2019 р. схвалив постанову № 954 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", якою передбачено подовження терміну подачі документів та змінено порядки використання коштів за деякими з програм підтримки.

Детальніше...

Продаж нитки графіку. Як це відбувається

  • Опубліковано: Вівторок, 19 листопада 2019, 18:49

Інтерфейс програми пропускної спроможності залізничних дільниць

У контексті появи "нового" закону про залізничний транспорт України за №1196-1 від 06.09.2019 важливо вивчити процедуру доступу до залізничної інфраструктури. З'являється нагода порівняти процедури продажу нитки графіка в країнах ЄС з нашим законом.

Детальніше...