ТЕК-Євровєктранс

Ваші успішні логістичні рішення!

Бізнес і влада оцінили новий законопроект про залізничний транспорт

  • Опубліковано: Субота, 21 вересня 2019, 18:56

засідання МІУМІУ, УЗ і бізнес не ставлять під сумнів необхідність прийняття закону Про залізничний транспорт, але у всіх є до нього зауваження. Відхід від крос-субсидування, повноваження НКРТ і тарифоутворення - основні акценти.

Детальніше...

ВРУ зареєструвала новий законопроект "Про залізничний транспорт України"

  • Опубліковано: Понеділок, 09 вересня 2019, 15:50

Верховна РадаУ п’ятницю, 6 вересня 2019 року, в Верховній Раді України зареєстровано проект Закону про залізничний транспорт України (№1196-1). Як зазначено в пояснювальній записці: "Проект презентує нову модель ринку залізничних перевезень, аналогічну європейським залізничним системам. Визначає основні вимоги, обов’язки та права оператора інфраструктури, перевізника, основні вимоги до залізничного рухомого складу та основи діяльності операторів залізничного рухомого складу".

Детальніше...

Кравцов міг би очолити одну з трьох компаній, на які поділять "Укрзалізницю", - міністр

  • Опубліковано: П'ятниця, 20 вересня 2019, 18:56

Криклій і КравцовПоки про кадрові рішення щодо керівництва УЗ говорити рано, оскільки компанія формально не підпорядковується Мінінфраструктури.

Детальніше...

УЗ: щорічна автоматична індексація тарифів відбуватиметься протягом року чотирма етапами

  • Опубліковано: Четвер, 01 серпня 2019, 23:47

Укрзалізниця
В Укрзалізниці повідомили про застосування принципу автоматичної індексації тарифів відповідно до індексу цін виробників.

Детальніше...

Реформа залізниці: що пропонує новий законопроект

  • Опубліковано: Четвер, 19 вересня 2019, 18:56

Реформа залізниці: що пропонує новий законопроектЗ 1 січня 2022 року Україна може отримати повністю конкурентний ринок залізничної логістики. Втім, текст законопроекту має декілька неузгодженостей. Якщо їх не усунути, УЗ зможе зберегти за собою фактичну монополію.

Детальніше...

Пять трендов развития грузовых ж/д перевозок в Польше

  • Опубліковано: Середа, 31 липня 2019, 17:36

грузовые жд перевозки в Польше
В 2003 году Польша открыла рынок грузовых железнодорожных перевозок для частных инвестиций. С тех пор многое изменилось: некоторые компании сменили названия, другие не выдержали конкуренции. Какие тенденции определяли и продолжают определять развитие данного рынка?

Детальніше...