+38 (044) 500-40-30
+38 (050) 915-40-30

ТЕК-Євровєктранс

Ваші успішні логістичні рішення!

Завершується будівництво нового комплексу з перевалки зернових та олійних культур у Миколаєві

комплексу з перевалки зернових та олійних культурНаближається до свого завершення будівництво нового комплексу з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала для корпорації "Нібулон" у Миколаєві.

У результаті будівництва, загальна ємність зерносховищ, розташованих на території підприємства, становитиме 173 тисяч тонн.

Спеціалісти ТОВ "Будівельна компанія" (м. Дніпро) вже завершили монтаж каркаса робочої вежі, висота якої 47 м. Тож наразі у розпалі роботи з її зашиття металопрофілем. Добігають кінця і монтажні роботи металічних конструкцій верхніх та нижніх завантажувальних галерей.

Незважаючи на несприятливі погодні умови протягом останнього тижня (сніг, зливи, вітер), від чого рівень води піднімається на 20-25 см, що унеможливлює виконання робіт зі спорудження вантажного причалу, фахівці ТОВ «БК "Укрдобробуд" не відстають від графіку. Наразі вже залито близько 1 тис. куб. м бетону. Усього у ході будівельних робіт на причалі буде використано понад 2545,5 куб. м бетону, 502,3 куб. м збірного залізобетону та 356,5 тонн арматури.