+38 (044) 500-40-30
+38 (050) 915-40-30

ТЕК-Євровєктранс

Ваші успішні логістичні рішення!

Укрзалізниця замовить у General Electric 200 локомотивів

локомотив GE EvolutionДо кінця лютого Укрзалізниця планує підписати угоду з General Electric на поставку перших 30 локомотивів. Про це повідомив в.о. глави УЗ Євген Кравцов в ході інспектування будівництва Бескидського тунелю 15 лютого.

"У нас в планах до кінця лютого підписати угоду щодо першого етапу співпраці з General Electric. Він передбачає поставку до кінця 2018 роки 30 локомотивів. Загальний обсяг техніки, яка повинна бути проведена спільно з GE складе мінімум 200 локомотивів протягом наступних 7 років", – повідомив Кравцов.

За його словами, мова йде про локалізацію виробництва в Україні. "Навіть перші зразки техніки будуть локалізовані на рівні 10%, з подальшим збільшенням рівня локалізації – до 40% в процесі реалізації проекту. Це вже не розмови, а майже реалізований проект", – сказав керівник УЗ.

Cпівпраця з GE дозволить розвиватися не тільки заводам УЗ, але і різним українським підприємствам. "Щоб досягти рівня локалізації 40% потрібно створити конгломерат підприємств машинобудівної галузі – підприємства, що займаються виробництвом підшипників, електроустаткування, двигунів і т.д. Це дасть можливість створити додаткову вартість в Україні, і ці підприємства отримають сертифікацію на рівні цієї компанії і зможуть поставляти запчастини не тільки в Україні але і в глобальному світі ", – вважає глава УЗ.

Днями прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів спільно з Укрзалізницею завершили переговори з американським промисловим гігантом General Electric за програмою оновлення рухомого складу УЗ і виробництва тяги.

У грудні 2017 р. повідомлялося, що Укрзалізниця і General Electric Transportation досягли згоди щодо ключових умов довгострокового партнерства.