+38 (044) 500-40-30
+38 (050) 915-40-30

ТЕК-Євровєктранс

Ваші успішні логістичні рішення!

Україна, Литва і Білорусь запускають новий контейнерний поїзд між Клайпедою і Одесою

УкрзалізницяНа першому етапі Containerships train курсуватиме до Броварів. "Укрзалізниця" домовилася з керівництвом залізниць Білорусі та Литви і компаніями Containerships, Intermodal Container Service про запуск нового регулярного контейнерного поїзда, який курсуватиме за маршрутом Клайпеда / Драугисте - Кяна - Словечне - Бровари / Одеса-Порт.

Сьогодні, 28 травня, в Одесі сторони підписали угоду про організацію руху поїзда. Називатися він буде Containerships train. У його складі будуть транспортуватися великотоннажні контейнери. Від станції формування до станції відправлення поїзд курсуватиме без переробки.

Потяги курсуватимуть щотижня в обох напрямках. На першому етапі контейнерний поїзд курсуватиме призначенням на станцію Бровари.

"Containerships train - це 21-й контейнерний поїзд, який курсуватиме по території України, і 18-й, який буде здійснювати перевезення на регулярній основі", - зазначив керівник АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

Нагадаємо, що в квітні УЗ запустила контейнерний поїзд за маршрутом Нижньодніпровськ-Вузол - Славкув (Польща).

У тому ж місяці через територію України запустили тестовий контейнерний поїзд сполученням Китай-Угорщина.

6 березня через Україну почав курсувати новий міжнародний контейнерний поїзд з Білорусі в Румунію.

Крім того, на початку літа очікується запуск контейнерного поїзда в рамках Транскаспійського коридору. Поїзд буде перевозити вантажі по маршруту Китай-Європа-Китай через Україну. Зокрема, він пройде через територію Казахстану, Росії, України і Польщі, а назад - через Чорне і Каспійське моря.

Як писав ЦТС, за 4 місяці 2019 року територією України за ж / д перевезли понад 125 тис. TEU. Це на 8% перевищує показник відповідного періоду 2018 року. Обсяги перевезень вантажів у складі контейнерних поїздів за 4 місяці цього року зросли на 70%. Зокрема, перевезено 44,3 тис. TEU, що становить 36% від загального обсягу контейнерів, що перевозяться по території України. Джерело