+38 (044) 500-40-30
+38 (050) 915-40-30

ТЕК-Євровєктранс

Ваші успішні логістичні рішення!

Укрзалізниця запрошує до обговорення запланованого впровадження плати за користування вагонами перевізника

УЗУкрзалізниця запрошує до обговорення запланованого впровадження плати за користування вагонами перевізника під час виконання вантажних операцій. У ході дерегуляції встановлення плати за користування вагонами перевізника раніше було внесено зміни до Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги, Правил користування вагонами й контейнерами.

Враховуючи таке, з метою забезпечення належного фінансування інвестицій та якість послуг АТ «Укрзалізниця» продовжує самостійно встановлювати плату за користування вагонами перевізника під час виконання вантажних операцій за вільними тарифами.

Наразі при розрахунку ставки плати за використання вагону визначається плата за використання вагону перевізника під час перевезення вантажу та повернення його в порожньому стані, без врахування перебування вагонів перевізника під вантажними операціями.

З метою встановлення єдиного механізму визначення плати за використання вагонів перевізника як під час перевезення вантажів, так і під час виконання вантажних операцій, а також прискорення обігу вагонів та скорочення часу їхнього перебування під час виконання вантажних операцій, планується впровадження плати за користування вагонами перевізника під час виконання вантажних операцій.

Така плата за користування вагонами перевізника під час виконання вантажних операцій складається і розраховується із плати за використання вагонів перевізника та плати за перенесення терміну наступної вантажної операції для вагонів перевізника, яка надається за вільними тарифами.

В УЗ зазначають, що всі пропозиції щодо впровадження такої плати можна направляти на адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Дата та місце обговорення буде відома пізніше.

Визначення плати за користування вагонами перевізника АТ «Укрзалізниця» під час виконання вантажних операцій