+38 (044) 500-40-30
+38 (050) 915-40-30

ТЕК-Євровєктранс

Ваші успішні логістичні рішення!

Саймон Чернявський очолить ДПЗКУ

Саймон Чернявський, очільник ДПЗКУКабінет міністрів України на засіданні 4 грудня погодив призначення Саймона Чернявського виконуючим обов'язки глави "Державної продовольчо-зернової корпорації України".

Чернявський прийшов в агрохолдинг "Мрія" як антикризовий менеджер після дефолту. Під його керівництвом холдингу вдалося реструктуризувати борги, в результаті чого загальна боргове навантаження "Мрії" знизилася з $1,1 млрд. до $309,5 млн. Пізніше компанію вирішила придбати саудівська корпорація Saudi Agricultural & Livestock Investment Co (Salic). До цього Саймон Чернявський керував агрохолдингом HarvEast.

Довідка: ДПЗКУ створена урядом України в серпні 2010 р. До її складу входить розгалужена мережа філій - лінійні і портові елеватори, млини, комбікормові і круп'яні заводи. Сумарно 53 підрозділи-філії ДПЗКУ можуть зберігати 3,75 млн.т зернових, у тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів складають близько 2,5 млн.т зернових вантажів на рік. Корпорація має в своєму складі два власних річкових термінали (Голопристанський і Великолепетиський елеватори) з можливістю перевантаження зерна на водний транспорт.