+38 (044) 500-40-30
+38 (050) 915-40-30

ТЕК-Євровєктранс

Ваші успішні логістичні рішення!

Уряд скасував компенсацію за придбання вагонів-зерновозів

вагон-зерновоз
Кабінет міністрів України 15 листопада 2019 р. схвалив постанову № 954 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", якою передбачено подовження терміну подачі документів та змінено порядки використання коштів за деякими з програм підтримки.

Відповідне повідомлення розміщено на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. За програмою "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників" в частині компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва:

  • кошти, передбачені в держбюджеті, спрямовуються на компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (скасовано компенсацію вартості за закупівлю спеціальних вагонів для перевезення зерна, обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси);
  • частковій компенсації підлягає техніка та обладнання, які на момент здійснення через уповноважений банк оплати на їх придбання, були включені до переліку розміщеному на офіційному веб-сайті Мінекономіки.