+38 (044) 500-40-30
+38 (050) 915-40-30

ТЕК-Євровєктранс

Ваші успішні логістичні рішення!

УЗ затвердила механізм надання послуг перевезень за довгостроковими контрактами

УЗ затвердила механізм надання послуг перевезень за довгостроковими контрактамиСтали відомі організаційні особливості надання послуг перевезень за довгостроковими контрактами.

4 червня на правлінні АТ "Укрзалізниця" затвердили довгострокові контракти на послугу поставки вагонів та перевезення у вагонах ЦТЛ. Отже, порядок отримання цієї послуги для замовника (компанія, що уклала додаткову угоду) є:

  • спочатку Перевізник публікує оголошення на сайті ЦТЛ та/або офіційному сайті про початок прийому замовлень;
  • замовник надає замовлення у кількості вагонів не менше, ніж встановлено перевізником в оголошенні та здійснює навантаження цих вагонів в узгоджених перевізником обсягах (кількості) протягом погодженого строку;
  • перевізник погоджує/частково погоджує замовлення у визначеному порядку та повідомляє про це замовника;
  • перевізник здійснює подачу під навантаження власних вагонів перевізника в обсягах (у кількості) та протягом строку, погоджених у наданому повідомленні.

Зазначається, що у випадку відмови замовника від своєчасно поданих та технічно придатних для використання вагонів або скасування погодженого замовлення, а також у випадку навантаження і відправки меншої кількості вагонів, ніж визначено в погодженому замовленні, замовник сплачує неустойку за кожен невідправлений вагон. Неустойка не нараховується у випадках, коли вагони не було подано з вини перевізника.

Додаткову угоду з надання послуг ви можете скачати тут.