+38 (044) 500-40-30
+38 (050) 915-40-30

TEK-EUROVEKTRANS

Your successful logistics solutions!

Рахункова палата перевірить Укрзалізницю наступного року

напіввагон УкрзалізниціРахункова палата планує в наступному році провести аудит в ПАТ "Укрзалізниця", заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан. Він зазначив, що останнім часом виникає дуже багато питань і зауважень до роботи "Укрзалізниці".

"Тільки в цьому році "Укрзалізниця" вдвічі підвищила ціни на квитки для людей, але якість сервісу, на жаль, суттєво не покращилася. У той же час, навколо "Укрзалізниці" постійно розгортаються скандали і звинувачення у зловживаннях", - заявив він.

Пацкан нагадав, що "Укрзалізницю" звинувачували в закупівлі вугілля за завищеними цінами, великих витратах на SMM-послуги та сувенірну продукцію.

"У Рахунковій палаті після поновлення її складу вже піднімалося питання про необхідність проведення аудиту "Укрзалізниці". З огляду на те, що нинішній план аудитів вже затверджений і до кінця року залишається мало часу, обговорюється можливість перевірки цього підприємства в наступному році", - сказав Пацкан.

Він додав, що Рахункова палата отримала лист від міністра інфраструктури Володимира Омеляна з проханням провести аудит "Укрзалізниці". Пацкан зазначив, що Мінінфраструктури просить провести аудит ефективності управління з боку "Укрзалізниці" майном державної власності. У міністерстві зазначають, що "Укрзалізниця" зараз не в повному обсязі забезпечує перевезення сировини і готової продукції.