+38 (044) 500-40-30
+38 (050) 915-40-30

TEK-EUROVEKTRANS

Your successful logistics solutions!

В Австрії виготовили першу партію інноваційних вантажних вагонів модульної конструкції

вантажний вагон модульної конструкціїІнноваційний вагон полегшеної конструкції розробили в межах проєкту TransANT, який з початку 2018 року спільно реалізують Rail Cargo Group – вантажний оператор Федеральних залізниць Австрії (ÖBB) – і сталеливарна компанія Voestalpine з метою створення перспективного рухомого складу, максимально орієнтованого на мінливі потреби замовників. Про це повідомляє журнал "Железные дороги мира".

"Перша партія виготовлена ​​для транспортно-логістичної компанії LogServ (дочірнє підприємство voestalpine) і включає 13 секцій з двох вагонів-хоперів у кожній. Вагони будуть використовуватися для перевезення руди. До кінця 2019 року LogServ отримає ще 17 секцій, що дозволить сформувати склад з 30 секцій довжиною 675 м і масою тари 1170 т", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, вагони відрізняються рамою полегшеної конструкції, яку розробила voestalpine на основі досвіду, накопиченого на поставках для автомобільної промисловості виробів з високоміцної сталі з використанням особливих технологій зварювання. За рахунок цього маса рами зменшена на 20%, що дозволило збільшити вантажопідйомність вагона до 4 т. Це дозволить щорічно економити до 100 рейсів поїздів при перевезенні того ж обсягу руди.

Кузови вагонів проєкту TransANT виконані знімними, допускають швидку заміну й встановлюються на уніфіковану платформу, довжина якої може складати від 33 до 70 футів (приблизно від 10 до 21,3 м). Конструкція кріплення кузова до платформи допускає обробку вагонів на сортувальних гірках. Платформа придатна також для перевезення стандартних контейнерів у мультимодальних сполученнях. Вона підготовлена ​​для установки автозчеплення.