+38 (044) 500-40-30
+38 (050) 915-40-30

TEK-EUROVEKTRANS

Your successful logistics solutions!

Укрзалізниця втратила майже 130 млн грн через розукомплектування вантажних вагонів

вагони УЗМинулого року фахівцями Укрзалізниці було виявлено майже 11 тис. випадків розукомплектування вантажних вагонів на суму 128,9 млн грн.

Про це йшлося під час наради щодо незабезпечення збереженості вантажів та розукомплектування залізничного рухомого складу. На зустрічі були присутні працівники Укрзалізниці, представники бізнес-асоціацій та Національної поліції. Під час наради залізничники поскаржилися на той факт, що співпрацювати з Нацполіцією стає дедалі важче. Так, за три місяці 2020 р. за матеріалами, переданими в поліцію, Укрзалізниця отримала лише 27% відповідей.

В.о. члена правління АТ "Укрзалізниця" Роман Веприцький під час наради зазначив, що для розв’язання проблеми незбереження вантажів та розукомплектування вантажних вагонів потрібен комплексний підхід, зокрема: "чіткі злагоджені дії працівників відповідальних підрозділів Укрзалізниці, зокрема воєнізованої охорони та представників Департаменту управління рухом; активне сприяння клієнтів та правоохоронців". За словами Веприцького, працівникам УЗ та вантажовідправниками необхідно надалі виявляти місця, де систематично спостерігаються ознаки розкрадання вантажів, та посилити роботу з охорони вантажів саме на цих напрямках.

"Ми повинні працювати за двома напрямами, перший з яких — це профілактика та реагування, а другий — страхування вантажів. На наш погляд, це найбільш цивілізований інструмент розв’язання проблеми", — зазначив Веприцький.

Нагадаємо, що у першому кварталі 2020 року Укрзалізниця виплатила понад 11 млн.грн. за незбережені під час перевезення вантажі.